عضویت در کانال تلگرام سلام فوتبالی مرور آخرین اخبار فوتبال

عضویت در خبرنامه

آدرس ایمیل خود را وارد کنید

Delivered by FeedBurner

مجموعه ای از گالری ها

504 بازدید

۳۲ کلید میانبر برای تسریع کار با مرورگر های مختلف قسمت سوم

جستجو

اگر شما در حال تحقیق هستید و باید موضوعات زیادی را جستجو کنید نیاز نیست برای هر جستجو پنجره ای جدیدی باز کنید با زدن کلید میانیر Alt +  Enter  بعد از اینکه متن خود را نوشتید کلمه جستجو شده در پنجره  ای جدید باز می شود و سپس شما می توانید آنها را مرتب کنید .

کلید های میانبر مرورگر

یک روش سریع برای رسیدن به قسمتی از صفحه وبی که شما به دنبال آن هستید استفاده از قابلیت جستجو در صفحه مروگر است برای این کار کافیست که از کلید میانبر  Ctrl + F استفاده کنید و سپس در کادر باز شده کلمه ای که می خواهید را نوشته و دکمه Enter  را بزنید.

با زدن کلید میانبر Ctrl + G  به دومین قسمتی که متن مورد نظر شما قرار دارد هدایت می شوید و با فشردن مجدد به قسمت بعدی هدایت می شوید، با زدن کلید میانبر Ctrl +Shfit+G  به عقب باز می گردید و به قسمت قبلی که کلمه جستجو شده شما قرار داشت  هدایت خواهید شد.

توابع مرورگر

برای دسترسی سریع به قسمت تاریخچه مرورگر که اطلاعات سایت هایی که شما از آن ها دیدن کرده اید را در خود ذخیره کرده است از کلید میانبر Ctrl + H  استفاده کنید،برای حذف تاریخچه مروگر می توانید از کلید میانبر Ctrl + Shfit+ Delete استفاده نمائید.

اگر به دنبال صفحه دانلود مروگر خود می گردید کافی است که کلید میانبر Ctrl+J  را بزنید تا تب دانلود مروگر شما باز شود .

با استفاده از کلید میانبر Ctrl + Shfit+ B  می توانید نوار نشانه گذاری را در مروگر کروم مخفی کنید و با فشرن دوباره آن را ظاهر کنید در مروگر فایرفاکس این کلید میانبر صفحه ای که شامل سایت هایی است که شما نشانه گذاری کرده اید را به نمایش در خواهد آورد.

https://support.google.com/chrome/answer/157179?hl=en

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “۳۲ کلید میانبر برای تسریع کار با مرورگر های مختلف قسمت سوم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تبلیغات متنی

بایگانی

دسته‌ها

امتیاز میدهید ؟