عضویت در کانال تلگرام سلام فوتبالی مرور آخرین اخبار فوتبال

عضویت در خبرنامه

آدرس ایمیل خود را وارد کنید

Delivered by FeedBurner

مجموعه ای از گالری ها

3415 بازدید

والپیپر های با کیفیت HD از شخصیت های بازی تیکن

تکن یا تیکن، (به ژاپنی: 鉄拳، به انگلیسی: Tekken)، یک بازی رایانه‌ای در سبک مبارزه‌ای که نام اولین قسمت در سری بازی‌های تکن می‌باشد. این بازی توسط شرکت نامکو ساخته و منتشر شده‌است. تکن برای اولین بار در سال ۱۹۹۴ بر روی آرکید نامکو سیستم ۱۱ و در سال ۱۹۹۵ برای کنسول پلی‌استیشن منتشر شد.

روند داستانی بازی

هیهاچی میشیما، مالک قدرتمند و ظالم میشیما زایباتسو، ناقوس مسابقات قهرمانی مشت آهنین را به صدا درآورد، یک مسابقهٔ مبارزه‌ای همراه با جایزهٔ هزارمیلیون دلاری. دراین تورنومنت هشت مبارز با هم به رقابت می‌پردازند و یکی از آنها قهرمان شکست ناپذیر جهان که فقط برای انتقام گرفتن از هیهاچی وارده این مسابقات شده بود و جایزه برای او اهمیتی نداشت. نام این مرد کازویا میشیما، پسر هیهاچی بود. هنگامی که کازویا تنها پنج سال داشت، هیهاچی او را از صخره‌ای به پایین انداخت تا ببیند آیا کازویا واقعاً پسر او هست یا نه(این بستگی به توانایی کازویا داشت که آیا از افتادن جان سالم به در می‌برد و از صخره بالا می‌آمد یا خیر). در حقیقت کازویا جان سالم به در برد، اما یک زخم عمیق بر روی سینهٔ او پدیدار شده بود که به آرامی جان او را می‌گرفت. شیطان جلوی کازویا پدیدارشد، و به او پیشنهاد فرصتی داد تا در ازای گرفتن روح او، قدرت خود را بازپس گرفته و انتقام خود را از هیهاچی بگیرد. کازویا که با خشم و نفرت پرشده بود، این پیشنهاد را قبول کرد.

تورنومنت قهرمانی مشت آهنین بیست و یک سال بعد از این ماجرا آغاز شد، و هم اکنون کازویا یک قهرمان شکست ناپذیر شده بود، (فقط یک چیز رکوردهای او را بد نام کرده بود و آن مساوی کردن با پال فینیکس بود، یک کاراکتر دیگر با آرزوی قهرمانی در این مسابقات و شکست دادن کازویا. کازویا وارده تورنومنت شد، و در آخر خود را به فینال رساند جایی که هیهاچی در انتظار او بود.

کازویا و هیهاچی در بالای همان صخره‌ای که هیهاچی او را به پایین انداخته بود به مبازره پرداختند، یک مبارزهٔ سخت و خونین که یک ساعت به طول انجامید تا اینکه کازویا، که با نیرویی که شیطان به او داده بود، بر هیهاچی غلبه کرد و با ضربه‌ای او را گیج و سردرگم کرد. کازویا بدن شکستهٔ پدرش را بلند و از صخره به پایین پرتاب کرد. از پیروزی خود لبخندی بر لبانش چیره شد، کازویا حالا مالک جدید میشیما زایباتسو بود.

سایز اصلی

www.mihangallery.ir/Tekken

 www.mihangallery.ir/Tekken www.mihangallery.ir/Tekken www.mihangallery.ir/Tekken www.mihangallery.ir/Tekken www.mihangallery.ir/Tekken www.mihangallery.ir/Tekken www.mihangallery.ir/Tekken www.mihangallery.ir/Tekken www.mihangallery.ir/Tekken www.mihangallery.ir/Tekken www.mihangallery.ir/Tekken www.mihangallery.ir/Tekken www.mihangallery.ir/Tekken www.mihangallery.ir/Tekken www.mihangallery.ir/Tekken www.mihangallery.ir/Tekken www.mihangallery.ir/Tekken www.mihangallery.ir/Tekken www.mihangallery.ir/Tekken

برچسب ها

0 دیدگاه در “والپیپر های با کیفیت HD از شخصیت های بازی تیکن”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تبلیغات متنی

بایگانی

دسته‌ها

امتیاز میدهید ؟