عضویت در کانال تلگرام سلام فوتبالی مرور آخرین اخبار فوتبال

عضویت در خبرنامه

آدرس ایمیل خود را وارد کنید

Delivered by FeedBurner

مجموعه ای از گالری ها

183 بازدید

فال روزانه

فال روزانه امروز شما از منابع معتبر ستاره شناسی

فال روزانه شنبه ۲۳ بهمن ماه سال ۹۵

 

Daily Horoscope

فال روزانه متولدین فروردین ماه

امروز برای کارهای مخفی مناسب است. ممکن است خودتان را در میان یک توطئه بیابید. کمی حقه بازی نمی تواند در رقابت به شما لطمه بزند. اگر هم صداقت و روراستی شما برای لحظه ای هم این اجازه را به شما نداد، باید محافظه کار و پنهان کار بمانید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

امروز حس ششمتان خیلی از قدرت ذهنتان بیشتر است. شهودتان می تواند راه را به شما نشان دهد. از احساستان پیروی کنید و بدانید که تصمیم درست خودش را بر سراهتان قرار می دهد. هرچه تکلیف موجود برایتا غیرمعمول تر باشد، این قانون مطمئن تر خواهد بود. از تجاربتان درس بگیرید و از توصیه های دیگران غافل نشوید.

فال روزانه متولدین خرداد ماه

تلاشتان برای رسیدن به خاسته ها فقط با محاسبات دقیق چیزی جز شکست شدید به همراه نخواهد داشت. گاهی اوقات باید به صدای درونتان هم گوش کنید. امروز هیچ چیز قطعی نخواهد بود، حتی اعمال خودتان. شاید در خلال تصمیم گیری مردد شوید.

فال روزانه متولدین تیر ماه

امروز برای خلاقیتتان روز خارق العاده ایست. امرو می توانید افق هایتان را گسترش دهید و روی بهبود روحیه و معنویتتان کار کنید. اگر روی چیزهاییست که گفته شد کار کنید، احساس رضایت عمیقی نسبت به خود و کل زندگیتان کسب می کنید.

فال روزانه متولدین مرداد ماه

امروز شما با هیجاناتتان کنترل می شوید. سعی نکنید که فقط روی یک موضوع تمرکز کنید. به زودی خواهید فهمید که افکارتان شما را به مسیری دیگر می برند و نزدیکانتان نیز چنین چیزی را تجربه خواهند کرد. ممکن است امروز لحظاتی را احساس نوستالژیک داشته باشید.

برچسب ها

0 دیدگاه در “فال روزانه”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تبلیغات متنی

بایگانی

دسته‌ها

امتیاز میدهید ؟