عضویت در کانال تلگرام سلام فوتبالی مرور آخرین اخبار فوتبال

عضویت در خبرنامه

آدرس ایمیل خود را وارد کنید

Delivered by FeedBurner

مجموعه ای از گالری ها

341 بازدید

برندینگ به روایت شرکت تبلیغاتی ادریس

شرکت تبلیغاتی شاید در ظاهر برای برند شما هزینه ساز باشد اما با یک نگاه منطقی و عاقلانه در درازمدت میتواند ده ها و صدها برابر برای شما سودآوری داشته باشد. چرا که خدمات و محصولات شما را در قلب و ذهن مخاطب هدف ماندگار میکند … امیدواریم با دانش شرکت ادریس در ادامه همراه باشید تا به آسانی از رکود به صعود در بین رقبا دست پیدا کنید … اگر قصد دارید ارزش برندسازی را عمیق تر درک کنید لطفا چند دقیقه همراه ما باشید برای آغاز تحولی ثروت آفرین !!!

سالها پیش هنگامی که صحبت از کسب وکار به میان می امد به دلیل کم بودن شرکت ها و تولید کننده ها نیاز به تبلیغ چندانی نبود زیرا همین که پا به میدان می گذاشت به عنوان یک نشان تجاری مطرح می شد اما هم اکنون دیگر چنین نیست و به اندازه ای رقابت فشرده و دشوار شده است که حتی قدیمی ترین ها اگر به خود نیایند در هیاهوی تازه به میدان آمده ها غرق خواهند شد و چاره ای جز نابودی ندارند.

پس خرد فرمان می دهد باید راهی را گزینش کرد تا ماند و آن راه بی گمان همان تبلیغات است که خود شامل مجموعه ای از الزام ها می شود که اگر به آن دقت نکنیم هزینه ی خود را بیهوده صرف کرده ایم.برندینگ را می توان یکی از این نمونه ها دانست.برندینگ یعنی چی وچه فرآیندی را شامل می شود.بسیاری نمی دانند اگر شما هر اندازه هم برای تبلیغات هزینه کنید اگر یک برند نباشید نتیجه ای در پی نخواهد داشت.شما باید به عنوان یک نشان به همگان شناسانده بشوید تا هر بار که چشمشمان به کالا و خدمات شما خورد ضمیر نا خودآگاهشان شما را به سوی شما بکشاند و در گزینش شما درنگ نکنند.

شرکت تبلیغاتی ادریس

شرکت تبلیغاتی ادریس

برای تبلیغات باید تصویری زیبا و روشن را به خریدار ارائه دهید که ان نیاز به طراحی دارد و امروزه طراحی بدون گرافیک معنایی ندارد.طراحی گرافیک یک هنر است که نیازمند ذهنی نوآور و خوش اندیش است.لوگو بخش دیگری است که نمی توان از کنار آن گذشت چون خریدار کالا و یا خدمات باید از شما یک نماد در ذهن داشته باشد تا به وسیله آن اگر نامتان را فراموش کرد شما را از دیگران تشخیص دهد مانند پرچم یک کشور.هر کالایی دارای یک بسته بندی است.شاید در بازار دیده باشید بسیاری از کالاها از بسته بندی متناسب با انچه ارائه می دهند برخوردار نیستند و به نوعی ناهمگونی دچار می شوند که این روی تصمیم خریدار تاثیر می گذارد هر چند حتی خودش نیز پی به این موضوع نبردپس باید با یک طراحی بسته بندی درست حواس مخاطب را از دیگر رقبا پرت کرد و به او گفت من بهترینم.

اگر می خواهید همه ی موارد بالا را در یک بسته داشته باشید ما به شما می گوییم پا به وادی گذاشته اید که بی نیاز از یک طراحی ست اوراق اداری نخواهید بود.باید به همگان اثبات کنید که هدف شما بلند مدت است و می خواهید مدت زمان زیادی را در کنار وی باشید.پس دیگر درنگ جایز نیست.همین امروز با شرکت ادریس تماس بگیرید تا گذرگاهی برای شما برای عبور از دشواری های کسب و کار بکشد.

کارشناسان شرکت ادریس به صورت رایگان نیازهای شما را بررسی میکنند و حرفه ای رقیبان شما را آنالیز میکنند تا بهترین نقشه ی پیشرفت را تقدیم حضورتان کنند .. امیدواریم هر کسب و کاری که دارید یک بار با ما تماس بگیرید . شماره تماس شرکت برای دریافت مشاوره های تخصصی و رایگان ۸-۸۸۳۴۱۱۹۷-۰۲۱ / با تشکر شرکت تبلیغاتی ادریس

برچسب ها

0 دیدگاه در “برندینگ به روایت شرکت تبلیغاتی ادریس”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تبلیغات متنی

بایگانی

دسته‌ها

امتیاز میدهید ؟