عضویت در کانال تلگرام سلام فوتبالی مرور آخرین اخبار فوتبال

عضویت در خبرنامه

آدرس ایمیل خود را وارد کنید

Delivered by FeedBurner

مجموعه ای از گالری ها

535 بازدید

4 ایرلاین برتر اروپا را بشناسید!

۴ ایرلاین برتر اروپا را بشناسید!

همه‌ی ما سفر کردن را دوست داریم و اگر این سفر، با استفاده از هواپیما باشد که حال و هوای خاص خودش را دارد! از طرفی ایرلاین‌های مختلفی هستند که به مقاصد داخلی و خارجی پرواز می‌کنند. این ایرلاین‌ها عموما یا به امنیت بالا (یا پایین!) خود معروفند، و یا به خدمات بسیار مناسب و…

شاید شما هم تصمیم داشته باشید تا برای مثال به یکی از کشورهای اروپایی یا آمریکایی سفر کنید؛ در این صورت شاید آشنایی با برترین ایرلاین‌های اروپا برایتان جالب باشد. با این مقاله از وب‌سایت www.safarme.com همراه باشید.

امروزه شرکت‌های هواپیمایی برای جذب بیشتر مشتری و فروش بیشتر رقابت سنگینی با هم دارند و همین رقابت سنگین باعث پیشرفت روز به روز این شرکت‌ها در جهان شده است. شرکت‌های هواپیمایی سعی می‌کنند با بالا بردن کیفیت و پایین آوردنقیمت بلیط‌ها و بهبود دیگر امکاناتی که برای مسافران مهم است؛ رتبه بهتری در مجموعه‌ی ایرلاین‌های دنیا پیدا کنند. در این مقاله به معرفی۴ ایرلاین برتر اروپا خواهیم پرداخت.

4 ایرلاین برتر اروپا را بشناسید!

۴ ایرلاین برتر اروپا را بشناسید!

۱) هواپیمایی لوفت‌هانزا (Lufthansa) – آلمان

لوفت‌هانزا شرکتهواپیمایی کشور آلمان است. این ایرلاین ناوگانی شامل ۲۷۸ هواپیمای مسافربری جتدارد که بزرگ‌ترین ناوگان در اروپا و ششمین ناوگان هوایی جهانی به حساب می‌آید. هم اکنون سه فرودگاه فرانکفرود، دوسلدوف ومونیخ قطب‌های اصلی این شرکت هواپیمایی محسوب می‌شوند.

4 ایرلاین برتر اروپا را بشناسید!

۴ ایرلاین برتر اروپا را بشناسید!

لوفتهانزا، از نظر میزان فروش بلیط هواپیما، به عنوان بزرگترین شرکت هواپیمایی جهان شناخته می‌شود شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا برای۱۸ مقصد داخلی و ۱۹۳ مقصد بین‌المللی در ۸۱ کشور جهان پرواز دارد. این ایرلاین آلمانی یکی از امن‌ترین شرکت‌های هواپیمایی جهان شناخته می‌شود.

۲) هواپیمایی ایرفرانس (Airfrance) – فرانسه

این ایرلاین برای کشور فرانسه است و مرکز اصلی در ترامبله آنفرانس، در شمال شهر پاریس قرار دارد. این ایرلاین از ادغام ایر اورینت، ایریونیون، شرکت پرتال هوایی عمومی، شرکت بین‌المللی ناوبری فرانسه (CIDNA)، و شرکت ترابری آرینه (SGTA)در سال ۱۹۳۳ تاسیس شد.

4 ایرلاین برتر اروپا را بشناسید!

۴ ایرلاین برتر اروپا را بشناسید!

نکته جالب در مورد ایر فرانس این است که در دوران جنگ سرد از  سال ۱۹۵۰ تا ۱۹۹۰ از سه خط اصلی متحدین به شمار می رفته است. هواپیماهای ایرفرانس را ترکیب جت پهن‌پیکرایرباس و بوئینگ تشکیل می‌دهد. شاید اسم شرکت هواپیمایی هاپ را شنیده باشید. این شرکت زیر مجموعه ایرفرانس است که پروازهای داخلی در فرانسه و اروپا رو انجام می‌دهد.

۳) هواپیمایی بریتیش ایرویز (British Airways) – بریتانیا

بریتیش ایرویز، شرکت هواپیمایی بریتانیاست که در سال ۱۹۷۴ تاسیس شد. امروزه این شرکت هواپیمایی۱۶۹ مقصد در سراسر جهان، پروازهای مستقیم دارد.

4 ایرلاین برتر اروپا را بشناسید!

۴ ایرلاین برتر اروپا را بشناسید!

دفتر مرکزی این ایرلاین در شهر هارموندوورتس قرار دارد قطب‌های اصلی آن فرودگاه های فرودگاه هیترو (Hethrow) لندن و فرودگاه گاتویک است. شاید برایتان جالب باشد که بدانیداولین پرواز این شرکت هواپیمایی به تهران در  سال ۱۹۴۶ انجام شده است.

۴) هواپیمایی اتریش (Austrian Airline) – اتریش

این ایرلاین در سال ۱۹۵۷ تاسیس شد و امروزه بیش از ۸۰ هواپیمای مسافربری و باروری دارد. دفتر مرکزی و فرودگاه اصلی این ایرلاین در شهر کویت سیتی کشور کویت است.

4 ایرلاین برتر اروپا را بشناسید!

۴ ایرلاین برتر اروپا را بشناسید!

این شرکت هواپیمایی در حال حاضر ۱۳۰ پرواز مختلفبه قاره های آفریقا وآسیا و اروپا و آمریکا دارد و شما می‌توانید به وسیله این ایرلاین به تهران و اصفهان نیز پرواز کنید.

منبع: http://www.safarme.com

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “۴ ایرلاین برتر اروپا را بشناسید!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تبلیغات متنی

بایگانی

دسته‌ها

امتیاز میدهید ؟