عضویت در کانال تلگرام سلام فوتبالی مرور آخرین اخبار فوتبال

عضویت در خبرنامه

آدرس ایمیل خود را وارد کنید

Delivered by FeedBurner

مجموعه ای از گالری ها

259 بازدید

10 سال کنده کاری در غار

Ra Paulette هنرمند آمریکایی که به مدت ۱۰ سال است به همراه سگ خود در غاری در صحرای نیومکزیکو مشغول کنده کاری و خلق آثار هنری و بدیع در غار می باشد .

او باور دارم که می تواند این غار زیرزمینی را با طرح ها وسبک های هنری و ایجاد بافت های متنوع مکانی برای الهام و تجدید حیات روحانی مردم و مکانی برای کسب آرامش تبدیل کند.

البته ناگفته نماند که بعد از تکمیل کار این محل برای تشکیل جشنواره های هنری استفاده خواهد شد سایت گالری عکس میهن آخرین عکس های پیشرفت کنده کاری این غار را برای شما فراهم آورده است.

www.mihangallery.ir/carved-cave
www.mihangallery.ir/carved-cave www.mihangallery.ir/carved-cave www.mihangallery.ir/carved-cave www.mihangallery.ir/carved-cave www.mihangallery.ir/carved-cave www.mihangallery.ir/carved-cave www.mihangallery.ir/carved-cave www.mihangallery.ir/carved-cave www.mihangallery.ir/carved-cave www.mihangallery.ir/carved-cave www.mihangallery.ir/carved-cave www.mihangallery.ir/carved-cave www.mihangallery.ir/carved-cave www.mihangallery.ir/carved-cave www.mihangallery.ir/carved-cave www.mihangallery.ir/carved-cave www.mihangallery.ir/carved-cave

 

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “۱۰ سال کنده کاری در غار”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تبلیغات متنی

بایگانی

دسته‌ها

امتیاز میدهید ؟